Za razvoj sporta i sportske infrastrukture u Virovitičko-podravsku županiju dolazi novih 648.271,55 €

/ 6.3.2026. /

Na objavljeni Javni poziv za iskaz interesa za sufinanciranje izgradnje i rekonstrukcije sportskih građevina za 2026. godinu od strane Ministarstva turizma i sporta, Razvojna agencija VIDRA sudjelovala je u pripremi ukupno četiri projektna prijedloga:

 1. Općina Crnac – Sanacija i uređenje zgrade na nogometnom igralištu u Crncu.

2. Grad Slatina – Rekonstrukcija i opremanje zgrade uz nogometno igralište NK „Mladost“ Bakić.

3. Virovitičko-podravska županija – Sportska igrališta na građevnoj čestici građevine namijenjene odgoju i obrazovanju (građenje).

4. Općina Sopje – Izgradnja montažne tribine i opremanje nogometnog igrališta u Novoj Šarovci.

 

Nakon prijave, projekti su prošli kroz proces evaluacije i dobili Odluku o sufinanciranju:

1. Općina Crnac – Sanacija i uređenje zgrade na nogometnom igralištu u Crncu – odobreno 74.492,75 €

2. Grad Slatina – Rekonstrukcija i opremanje zgrade uz nogometno igralište NK „Mladost“ Bakić – odobreno 270.000,00 €

3. Virovitičko-podravska županija – Sportska igrališta na građevnoj čestici građevine namijenjene odgoju i obrazovanju (građenje) – odobreno 240.000,00 €

4. Općina Sopje – Izgradnja montažne tribine i opremanje nogometnog igrališta u Novoj Šarovci – odobreno 63.778,80 €.

 

Putem ovog Javnog poziva u Virovitičko-podravsku županiju dolazi novih 648.271,55 € u razvoj sporta i sportske infrastrukture.  

  • Povećaj font
  • Smanji font
  • Promijeni kontrast
  • Sivi tonovi
  • Promijeni vrstu slova
  • Vrati izvorno