IMATE IDEJU ZA PROJEKT?



* Popunite označena polja

Ciljna skupina je ona grupa pojedinaca ili organizacija, poduzeća, javnih ustanova itd. čiji se problem rješava kroz projekt i na koje projekt ima najveći utjecaj budući da se zbog njih provodi. Svaki projekt ima ciljnu skupinu, nekoga zbog koga radimo to što radimo. Ljudi su, dakle, ključna stavka, od njih sve kreće i s njima sve završava. Ciljana skupina je u konačnici skupina koja sudjeluje u aktivnostima projekta. (Potrebno je razlikovati ciljnu skupinu od krajnjih korisnika – onih koji će imati korist nakon završetka projekta.) Npr. Ako se radi o nekom projektu koji provodi škola, ciljna skupina mogu biti profesori koji će se educirati za upotrebu nove računalne opreme koja se nabavila u sklopu projekta. Krajnji korisnici bit će učenici, jer će njima profesori prenositi svoja novostečena znanja.

Imate ideju za projekt?

Imate ideju za projekt?

Slobodno nas kontaktirajte!

Ispunjavanjem ovog obrasca Vaša ideja doći će na pravo mjesto jer je Razvojna agencija VIDRA Vaša adresa za razvojne projekte

Prijavi projekt
← Povratak na O Nama
Davorka Kermend Đukić

Administrativna tajnica

033/725-219

davorka.kermend@ravidra.hr
Ivan Razlog

Viši savjetnik u Odjelu za provedbu programa i projekata

033/725-230

ivan.razlog@ravidra.hr
Katarina Ivanac

Savjetnica u Odjelu za regionalni razvoj i strateško planiranje

033/553-088

katarina.ivanac@ravidra.hr
Ana Krepelnik

Viša savjetnica u Odjelu za financije i računovodstvo

033/722-071

ana.krepelnik@ravidra.hr
Miroslava Bato

Stručna suradnica u Odjelu u provedbu programa i projekata

033/800-047

miroslava.bato@ravidra.hr
Tajana Bukovšak

Voditeljica Odjela za provedbu programa i projekata

033/725-230

tajana.bukovsak@ravidra.hr
Karolina Ilić

Savjetnica u Odjelu za provedbu programa i projekata

033/725-230

karolina.ilic@ravidra.hr
Stjepan Batorek

Viši savjetnik u Odjelu za pravne poslove, ljudske resurse i javnu nabavu

033/722-043

stjepan.batorek@ravidra.hr
Tena Silović

Savjetnica u Odjelu za pripremu programa i projekata

033/638-269

tena.silovic@ravidra.hr
Swen Jušta

Viši stručni suradnik u Odjelu za pravne poslove, ljudske resurse i javnu nabavu

033/638-267

swen.justa@ravidra.hr
Nataša Katalinić

Voditeljica Odjela za regionalni razvoj i strateško planiranje

033/553-088

natasa.katalinic@ravidra.hr
Andreja Andraši

Viša savjetnica u Odjelu za provedbu programa i projekata

033/638-269

andreja.andrasi@ravidra.hr
Tihomir Kiš

Voditelj odjela za pripremu programa i projekata

033/638-267

tihomir.kis@ravidra.hr
Danijel Bosanac

Viši savjetnik u Odjelu za regionalni razvoj i strateško planiranje

033/725-230

danijel.bosanac@ravidra.hr
Monika Jurenac

Voditeljica Odjela za financije i računovodstvo

033/722-071

monika.jurenac@ravidra.hr
Ivan Ferenčević

Voditelj Odjela za pravne poslove, ljudske resurse i javnu nabavu

033/722-043

ivan.ferencevic@ravidra.hr
Ivana Dorčec

Stručna suradnica u Odjelu za poljoprivredu, gospodarstvo, malo i srednje poduzetništvo

033/638-268

ivana.dorcec@ravidra.hr
Marijan Mikec

Stručni suradnik u Odjelu za pripremu programa i projekata

033/725-230

marijan.mikec@ravidra.hr
Renata Taušan

Viša stručna suradnica u Odjelu za regionalni razvoj i strateško planiranje

033/553-088

renata.tausan@ravidra.hr
Natalija Jakšić

Zamjenica ravnateljice

033/722-071

natalija.jaksic@ravidra.hr
Sanja Pejić

Viša savjetnica u Odjelu za financije i računovodstvo

033/722-071

sanja.pejic@ravidra.hr
Željka Andrić

Viša savjetnica u Odjelu za pripremu programa i projekata

033/638-267

zeljka.andric@ravidra.hr
Kristina Kucljak

Stručna suradnica u Odjelu u provedbu programa i projekata

033/800-047

kristina.kucljak@ravidra.hr
Hrvoje Dragičević

Stručni suradnik u Odjelu za provedbu programa i projekata

033/800-047

hrvoje.dragicevic@ravidra.hr
Emina Kovač

Ravnateljica

033/638-266

emina.kovac@ravidra.hr
Željka Vuković

Zamjenica ravnatelja

033/800-047

zeljka.vukovic@ravidra.hr